یادآن روز بخیر که من تنها ،با پای پیاده به سفر عشق قدم گذاشتم روی زمین،همان زمینی که اکنون قبر 124هزار پیامبر وامامان معصوم وهزاران عالم وعارف است.خدایا مراقبم باش تا در راه عشق قدم اشتباه بر ندارم.

نوشته شده توسط یکی هست در چهارشنبه بیست و هشتم مهر 1389 ساعت 23:33 | 2 نفر عاشق من

یک شبکه ماهواره‌ای مبادرت به راه اندازی سیستم تلفنی در تلویزیون نموده است که  از طریق آن زمینه آشنایی و  ارتباط علاقمند به مسائل جنسی و هم جنس بازان ایرانی را فراهم می کند.

طریقه استفاده از این سیستم بدین صورت است که مخاطب با شماره تلفن‌هایی که روی صفحه تلویزیون در حال پخش است تماس گرفته و با فشار دادن عدد دو، پیام و شماره تلفن و علاقمندی خود در زمینه‌های مختلف جنسی را اعلام می کند که به صورت صوتی ضبط می‌شود. سپس پیام او بدون شماره تلفن به صورت تایپی در همان شبکه بر روی صحنه‌های مستهجن به نمایش گذاشته شده و علاقمندان به ارتباط گیری با وی با شبکه تماس گرفته و با فشار دادن عدد یک پیغام و شماره تلفن فرد مورد نظر را دریافت و با فرد مورد نظر ارتباط می‌گیرند.

متأسفانه در کنار تصاویر مستهجن پرچم جمهوری اسلامی ایران نیز به نمایش گذاشته می‌شود و پیام‌های گذاشته شده در این شبکه از سراسر ایران و با مضامین و گرایشات هم جنس بازی، روابط نامشروع زن و مرد به صورت گروهی است.

منبع: جوان آنلاین

نوشته شده توسط یکی هست در سه شنبه بیستم مهر 1389 ساعت 20:41 | یکی دوسم داره

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از آغاز به کار شبکه ملی اطلاعات یا شبکه ملی اینترنت تا 3 ماه دیگر خبر داد و گفت: «با وجود این شبکه، پهنای باند مورد نیاز داخل از پهنای باند دسترسی به شبکه جهانی اینترنت تفکیک شده و محدودیت سرعت دسترسی به اینترنت برداشته می‌شود.»

ادامه مطلب

نوشته شده توسط یکی هست در سه شنبه بیستم مهر 1389 ساعت 20:37 | نگفته تنهام نگذار

به گزارش فارس به نقل از بتانيوز، بررسي‌هاي تازه مؤسسه سمانتك نشان مي‌دهد كه تنها يك سوم صنايع به خصوص بخش‌هاي بانكداري و مالي، خدمات و كمك‌هاي اضطراري و حمل و نقل از آمادگي كامل براي مقابله با حملات شديد سایبری برخوردارند و دو سوم باقيمانده اين صنايع در برابر چنين حملاتي متحمل شكست خواهند شد.

در ميان صنايعي كه براي مقابله با چنين حملاتي آمادگي دارند صنعت انرژي و بخش‌هاي مرتبط با آن از بيشترين ميزان آمادگي و اعتماد به نفس برخوردارند. در مقابل صنايع كوچك از كمترين ميزان امادگي برخوردارند و در برابر اين حملات به شدت آسيب پذيرند.

اين صنايع در طول 5 سال گذشته به طور متوسط با 10 حمله جدي در روز مواجه بوده‌اند و هزينه هر يك از اين حملات براي صنايع ياد شده در صورت موفقيت به طور متوسط 850 هزار دلار بوده است. 48 درصد از مديران اين صنايع بر اين باورند كه حملات مذكور در سال‌هاي آينده افزايش مي‌يابد و 80 درصد هم مي‌گويند تعدد اين حملات بيشتر و بيشتر خواهد شد.

نوشته شده توسط یکی هست در سه شنبه بیستم مهر 1389 ساعت 20:35 | نگفته تنهام نگذار

فتوای خاخام یهود
به گزارش فارس به نقل از روزنامه صهیونیستی "یدیعوت آحارونوت"، "عاری شوات"

ادامه مطلب

نوشته شده توسط یکی هست در جمعه شانزدهم مهر 1389 ساعت 20:44 | نگفته تنهام نگذار